#IMS | FTiMS - Politechnika Gdańska

Szukaj

Treść strony

Instytut Matematyki Stosowanej

Matematyka. I co dalej?

plakat informujący o wydarzeniu
Wszystkich zainteresowanych uczniów i studentów zapraszamy do udziału w wydarzeniu „Matematyka. I co dalej?”, które pomoże rozwiać wątpliwości, co do kariery zawodowej matematyka.

Praca w sektorze bankowym, ubezpieczeniowym, teleinformatycznym, a może księgowość lub praca przy analizie dużych zbiorów danych? O tym wszystkim opowiedzą absolwenci matematyki, obecnie spełniający się zawodowo i piastujący intratne stanowiska.

9th Gdańsk Conference of Graph Theory

plakat informujący o wydarzeniu

W dniach 16-21 czerwca 2024 w hotelu Mercure w Gdańsku odbędzie się kolejna edycja międzynarodowej konferencji z Teorii Grafów GCGT (Gdańsk Conference of Graph Theory). Celem konferencji jest stworzenie forum spotkań naukowców z całego świata, prezentacja ich najnowszych prac, nawiązanie i kontynuacja współpracy oraz promowanie badań z zakresu teorii grafów. 

Konferencja Topological Invariants in Fixed Point Theory and Dynamical Systems

ilustracja tematu konferencji
W dniach 29-31 stycznia na naszym Wydziale odbywa się konferencja ,,Topological Invariants in Fixed Point Theory and Dynamical Systems’’.

Celem konferencji jest zgromadzenie badaczy zainteresowanych najnowszymi osiągnięciami, wyzwaniami i zastosowaniami niezmienników topologicznych w dziedzinie teorii punktów stałych i układów dynamicznych. Konferencja stanowi platformę wymiany pomysłów, współpracy i rozpowszechniania nowatorskich badań w tych wzajemnie powiązanych dziedzinach.

Do kluczowych tematów konferencji należą:

Zaproszenie na otwarte spotkanie Klubu Kobiet Uczelni Fahrenheita

Zaproszenie na spotkanie otwarte Klubu Kobiet Uczelni FarU

Serdecznie zapraszamy na pierwsze otwarte spotkanie gromadzące wszystkie osoby z Uczelni Fahrenheita zainteresowane członkostwem w Klubie Kobiet FarU.
Spotkanie zaplanowane zostało na 20 listopada br. na godz. 16 i odbędzie się w Auli Głównej PG.
Podczas spotkania przewidziano m.in szereg inspirujących odczytów.
Więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można w załączonym poniżej plakacie.

Tagi
Subskrybuj #IMS