Zaproszenie na otwarte spotkanie Klubu Kobiet Uczelni Fahrenheita | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-11-15

Zaproszenie na otwarte spotkanie Klubu Kobiet Uczelni Fahrenheita

Zaproszenie na spotkanie otwarte Klubu Kobiet Uczelni FarU

Serdecznie zapraszamy na pierwsze otwarte spotkanie gromadzące wszystkie osoby z Uczelni Fahrenheita zainteresowane członkostwem w Klubie Kobiet FarU.
Spotkanie zaplanowane zostało na 20 listopada br. na godz. 16 i odbędzie się w Auli Głównej PG.
Podczas spotkania przewidziano m.in szereg inspirujących odczytów.
Więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można w załączonym poniżej plakacie.

Stowarzyszenie Klub Kobiet Uczelni Fahrenheita powstało w czerwcu tego roku. To organizacja zrzeszająca pracowniczki i pracowników trzech gdańskich Uczelni – Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Gdańskiego oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Serdecznie gratulujemy Pani Prof. Joannie Janczewskiej, która została wybrana na członka Zarządu i pełni funkcję wiceprezesa.

Więcej informacji o Klubie Kobiet Uczelni Fahrenheita można znaleźć na stronie internetowej FarU.

Zaproszenie (pdf, 1.15MB)