mgr inż. Tomasz Gzella laureatem nagrody eduSHARE 2023 | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-10-16

mgr inż. Tomasz Gzella laureatem nagrody eduSHARE 2023

esuSHARE logo

Mgr inż. Tomasz Gzella, Pracownik IMS, został laureatem I edycji Progrmu eduSHARE. Statuetka została wręczona podczas Święta Dydaktyki – nowego wydarzenia, podczas którego co roku, w dniu święta Edukacji Narodowej, doceniani będą najaktywniejsi nauczyciele akademiccy, którzy prowadzą innowacyjną i wysokiej jakości dydaktykę.

EduSHARE jest nową inicjatywą na Politechnice Gdańskiej. Jej głównym celem jest docenienie i wyróżnienie najlepszych wykładowczyń i wykładowców oraz podnoszenie jakości zajęć dydaktycznych poprzez promowanie najbardziej inspirujących praktyk w dydaktyce akademickiej.

Kandydatów do nagrody eduSHARE, wspaniałych nauczycieli, osoby inspirujące i motywujące do zdobywania wiedzy, wskazują studenci – co czyni tę nagrodę jeszcze bardziej wyjątkową.

Poniżej dzielimy się z Państwem wybranymi opiniami studentów, które opisują mgr. Gzellę:

Zawsze służy pomocą i stara się uczyć nawet najmniej pojętnych studentów. Dopytuje, co jest niezrozumiałe. Przyjacielski i wyrozumiały, ale i wymagający. Zajęcia są nastawione na interakcje ze studentami. Nie ocenia, dzięki czemu atmosfera na zajęciach jest przyjacielska i otwarta. Daje rady, jak można lepiej się uczyć.
#mentor #dbający #tolerancyjny #zaangażowany #inspirujący

Panu Tomkowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Warto również wspomnieć, że podczas Gali Święta Dydaktyki przyznawano także szereg wyróżnień za działalność dydaktyczną. Wśród wyróżnionych osób znalazły się:

dr Agnieszka Bartłomiejczyk, prof. PG - za aktywny udział w programie "Dydaktyczne piątki" w roku ak. 2022/2023 oraz za pełnienie funkcji koordynatora ds. kształcenia zdalnego.

dr Joanna Cyman i mgr inż. Katarzyna Tessmer - obie Panie wyróżniono za aktywny udział w programie "Dydaktyczne Piątki" w roku ak. 2022/2023 oraz za uczestnictwo w licznych szkoleniach podnoszących kompetencje dydaktyczne.

Więcej informacji o I edycji Święta Dydaktyki wraz z pełną listą nagrodzonych i wyróżnionych Pracowników naszego Wydziału znaleźć można w aktualnościach PG.