Dr Agnieszka Bartłomiejczyk, prof uczelni Przewodniczącą Uczelnianej Komisji ds. Zapewnienia Jakości Kształcenia | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-04-28

Agnieszka Bartłomiejczyk
fot. B. Urbańska

W dniu 17 kwietnia 2023 Pismem okólnym Rektora PG dr Agnieszka Bartłomiejczyk, prof. Uczelni z Instytutu Matematyki Stosowanej została powołana na Przewodniczącą Uczelnianej Komisji ds. Zapewnienia Jakości Kształcenia.

Komisja, wraz z ze swoimi odpowiednikami na Wydziałach i w Centrach dydaktycznych, jest częścią Uczelnianego Systemu Zapewnienia i Doskonalenia Jakości Kształcenia - rozwiązania zapewniającego jakość kształcenia na Politechnice Gdańskiej.

Od 2021 r. Pani prof. Bartłomiejczyk kieruje także pracami Komisji ds. Zapewnienia Jakości Kształcenia Wydziału FTiMS.

Więcej informacji o jakości kształcenia na Politechnice Gdańskiej można znaleźć na dedykowanej stronie internetowej.

Pani Profesor serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!