Zachęcamy do udziału w szkoleniach w ramach programu Erasmus+ | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-12-21

Zachęcamy do udziału w szkoleniach w ramach programu Erasmus+

zdjęcie uczestnicy kursu
pamiątkowe zdjęcie uczestników kursu

Dr Joanna Cyman oraz mgr inż. Urszula Goławska z Instytutu Matematyki Stosowanej wzięły udział w szkoleniu językowym w Maltalingua organizowanym w ramach programu Erasmus+.

Podczas kursu językowego, który nie tylko poprawia umiejętności językowe poprzez kontakt z native speakerami, można poznać ciekawych ludzi z różnych zakątków świata i, co być może jest najbardziej ekscytującym doświadczeniem, raz jeszcze przeżyć naukę z perspektywy ucznia.

Serdecznie zachęcamy do wyjazdów w ramach programu Erasmus+ i tym samym do zdobywania cennego doświadczenia.

Wszystkie szczegóły oraz ofertę znaleźć można na dedykowanej stronie internetowej.