Złote całki przyznane! | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-03-18

Złote całki przyznane!

złota całka
fotografia dzięki uprzejmości "Groma Wydziału" 2022 - dr. inż. Karola Wrońskiego
W dn. 16.03  odbyły się coroczne obchody Dnia Liczby Pi, podczas których, jak co roku, Studenci z Wydziałowej Rady Studentów FTiMS nagrodzili pracowników i studentów Wydziału za ich zaangażowanie w dydaktykę.

Poniżej lista nominowanych i laureatów Złotych Całek:

1. Master of Maths - Dla nauczyciela, który wyróżnia się spośród innych szczególnym opanowaniem tajników używania i przekazywania wiedzy matematycznej:
  • dr inż. Maciej Demianowicz
  • prof. dr hab. Marek Izydorek
  • dr inż. Jakub Maksymiuk
  • dr Joanna Cyman

Mistrzem Matematyki została dr Joanna Cyman

1. Master of Physics - Dla nauczyciela, który wybitnie odznacza się w dziedzinie opanowania i prezentowania innym wiedzy z zakresu fizyki:
  • dr inż. Patrycja Stefańska-Ptaszek
  • dr inż. Daniel Pelczarski
  • dr inż. Ewa Erdmann
  • dr inż. Tadeusz Miruszewski

Złotą całkę w kategorii "Master of Physics" otrzymała dr inż Patrycja Stefańska-Ptaszek

1. Najlepszy Mówca - Dla nauczyciela o ponadprzeciętnych zdolnościach oratorskich:
  • dr inż. Marek Chmielewski
  • dr hab. Andrzej Lisak
  • prof. dr hab. inż. Tomasz Klimczuk
  • dr inż. Marcin Styborski

Najlepszym Mówcą Wydziału został dr inż Marcin Styborski

1. Twarz Wydziału - Dla nauczyciela o nienagannym i reprezentatywnym wyglądzie:
  • dr inż. Marcin Styborski
  • dr inż. Karolina Górnicka
  • mgr inż. Jakub Ciesielski
  • dr Brygida Mielewska

Złota całka w kategorii "Twarz wydziału" powędrowała do mgra inż. Jakuba Ciesielskiego

1. Promyk Wydziału - Dla osoby, która swoją pogodą ducha czyni życie na wydziale lżejszym:
  • mgr Julia Wojanowska
  • mgr inż. Urszula Goławska
  • dr Agnieszka Bartłomiejczyk
  • dr inż. Robert Krawczyk

Promykiem Wydziału został dr inż. Robert Krawczyk

1. Grom Wydziału - Dla osoby, która budzi respekt wśród studentów swoją powagą i determinacją:
  • dr hab. inż. Agnieszka Witkowska
  • prof. dr hab. inż. Tomasz Szarek
  • dr inż. Karol Wroński
  • dr hab. Karol Dziedziul

Według studentów, największy respekt wzbudza dr inż. Karol Wroński

1. Kaligraf Wydziału - Dla nauczyciela, spod ręki którego wychodzą kształtne litery, a nauka z Jej/Jego notatek to sama przyjemność:
  • prof. dr hab. inż. Bogusław Kusz
  • dr hab. inż. Waldemar Stampor
  • mgr inż. Tomasz Gzella
  • mgr inż. Katarzyna Tessmer

Laureatką w kategorii "Kaligraf Wydziału" została mgr inż Katarzyna Tessmer

1. Student/Studentka na Medal - Dla studenta, który wyróżnia się studencką solidarnością i zawsze jest skory do pomocy:
  • Paweł Stankiewicz
  • Dawid Ptach
  • Kamil Kozakiewicz
  • Sylwia Sulkowska
  • Marek Jendernalik

Studentem na Medal został Dawid Ptach, student III roku matematyki.

Po gali, dwóch studentów kierunku Nanotechnologia wygłosiło bardzo interesujący wykład, a następnie odbyła się FTIMSaliada, w której na trudne pytania odpowiadała drużyna Studentów i drużyna Pracowników Wydziału.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nominowanym do Złotych Całek, a szczególne gratulacje składamy na ręce laureatów.

Specjalne podziękowania kierujemy także do studentów z WRS za przygotowanie tego fantastycznego wydarzenia.

Zapraszamy do Galerii Wydziału FTiMS