Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr inż. Anity Zgorzelskiej | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-02-28

az
W dniu 11.03. br. o godz. 12:00 w Audytorium Centrum Nanotechnologii A Politechniki Gdańskiej (s. 3/11 CNA) odbędzie się w trybie hybrydowym publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż Anity Zgorzelskiej

Tytuł rozprawy: "Badanie bifurkacji w pewnych wariacyjnych zagadnieniach mechaniki sprężystej".

Promotor:
prof. dr hab. Joanna Janczewska (Politechnika Gdańska, Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej)

Promotor pomocniczy:
dr Hanna Guze (Politechnika Gdańska, Centrum Matematyki)

Recenzenci:
dr hab. Aleksander Ćwiszewski, prof. UMK (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydział Matematyki i Informatyki)
dr hab. Katarzyna Szymańska-Dębowska, prof. PŁ (Politechnika Łódzka, Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej)

Rozprawa doktorska wraz z recenzjami jest do wglądu w Bibliotece Głównej (Czytelnia Czasopism), Gmach Główny PG.

Streszczenie rozprawy doktorskiej oraz recenzje są dostępne na stronie:

Osoby zainteresowane uczestnictwem w obronie, będą miały również możliwość udziału w niej on-line. W celu otrzymania linku, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres dziekanat.wftims@pg.edu.pl do dn. 09.03.2022 r.