Aktualności | FTiMS - Politechnika Gdańska

Treść strony

Náboj matematyczny

19 kwietnia 2024 r., po raz pierwszy na Politechnice Gdańskiej, odbędą się międzynarodowe zawody Náboju matematycznego. Na Pomorzu organizacji tych drużynowych zmagań w rozwiązywaniu zadań matematycznych na czas podjął się Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej.

logo Naboju

Matematyka. I co dalej?

plakat informujący o wydarzeniu
Wszystkich zainteresowanych uczniów i studentów zapraszamy do udziału w wydarzeniu „Matematyka. I co dalej?”, które pomoże rozwiać wątpliwości, co do kariery zawodowej matematyka.

Praca w sektorze bankowym, ubezpieczeniowym, teleinformatycznym, a może księgowość lub praca przy analizie dużych zbiorów danych? O tym wszystkim opowiedzą absolwenci matematyki, obecnie spełniający się zawodowo i piastujący intratne stanowiska.

Knowledge Transfer – cykl wykładów RedOx (4)

logo
W imieniu międzywydziałowego koła naukowego RedOx zapraszamy do udziału w czwartym (4) z cyklu zaplanowanych na rok akademicki 2023/2024 wykładów Knowledge Transfer.

We czwartek, 4 kwietnia 2024 r., o godz.14:15 w audytorium im. prof. O. Gzowskiego nr 3/11 w Centrum Nanotechnologii A (budynek 4), dr inż. Szymon Mania (Katedra Chemii, Technologii i Biotechnologii Żywności, Wydział Chemiczny PG) poprowadzi wykład pt. Potencjał redox okiem mikrobiologa. Transfer aktywności przeciwdrobnoustrojowej do materiałów dedykowanych technologii druku 3D.