#Studenci | FTiMS - Politechnika Gdańska

Szukaj

Treść strony

Aktualności działu Studenci

Spotkaj się z firmą Eaton w plenerze!

plakat reklamujący
Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów na wyjątkowe wydarzenie z cyklu „Kariera w plenerze”, organizowane przez firmę Eaton wspólnie z Wydziałem Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa oraz Biurem Karier i Absolwentów PG. Spotkanie odbędzie się 9 maja 2024 r. (czwartek) w godzinach od 10:00 do 14:00 przed budynkiem Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa (budynek nr 40). 

To doskonała okazja, żeby dowiedzieć się więcej o firmie, poznać ich produkty oraz odkryć możliwości rozwoju zawodowego, jakie oferuje. Biznes Eaton w Tczewie dynamicznie się rozwija, dlatego firma poszukuje pracowników na płatne staże i praktyki, a także na stanowiska specjalistyczne i inżynieryjne. Zachęcamy do aplikowanie przez stronę Energize Your Career at Eaton.

XIV edycja IAESTE CaseWeek - bezpłatne warsztaty

plakat informujący o wydarzeniu

Drodzy Studenci Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej!

IAESTE z Komitetem Lokalnym przy Politechnice Gdańskiej pragnie zaprosić Was na XIV edycję IAESTE CaseWeek – największego cyklu bezpłatnych warsztatów inżynierskich w Polsce!

IAESTE CaseWeek to wydarzenie pełne warsztatów prowadzonych przez firmy, z różnych branży, którym zależy na przybliżeniu studentom swoich działań.

Biorąc udział zyskujecie świetną okazję do poznania firm i pozyskania pierwszych doświadczeń zawodowych!

ENHANCE zaprasza: szkoła letnia na TU Berlin (rejestracja do 8 maja)

plakat informujący o wydarzeniu
TU Berlin zaprasza studentów i doktorantów do udziału w szkole letniej pod tytułem "Plotting Sustainability - ENHANCE summer school on power struggles in the city", która odbędzie się w formule hybrydowej w dniach 27 maja i 1 lipca (część online) oraz 15-19 lipca (część stacjonarna w Berlinie). Na wyjazd można otrzymać dofinansowanie z programu Erasmus+.

W 2022 roku Politechnika Gdańska przystąpiła do Sojuszu ENHANCE - związku 10 europejskich uczelni technicznych z Niemiec, Holandii, Włoch, Hiszpanii, Szwecji, Norwegii, Szwajcarii i Polski (poza PG, członkiem Sojuszu z Polski jest również Politechnika Warszawska). Członkowie Sojuszu tworzą wspólnie tzw. Uniwersytet Europejski. Co to znaczy dla studentów, doktorantów i pracowników PG? Między innymi możliwość wyjazdu na studia, praktyki, szkoły letnie i zimowe, szkolenia i inne spotkania do uczelni partnerskich.

Konkurs o nagrodę im. Mariana Rejewskiego na najlepszą pracę naukową z obszaru cyberbezpieczeństwa i kryptologii

plakat informujący o konkursie

Departament Cyberbezpieczeństwa Ministerstwa Obrony Narodowej już po raz szósty organizuje i prowadzi merytorycznie konkurs o nagrodę im. Mariana Rejewskiego na najlepszą pracę naukową z obszaru cyberbezpieczeństwa i kryptologii

Chętni zgłoszenia mogą przesyłać do dnia 30.09.2024 r.
Szczegóły w sprawie https://www.cyber.mil.pl/edycja-VI/

Subskrybuj #Studenci