Zaproszenie na wykład dr inż. Joanny Bławat | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-07-04

Zaproszenie na wykład dr inż. Joanny Bławat

logo
Tytuł wystąpienia: „Taking metals to the limit – high magnetic field studies and techniques”. Termin i miejsce: 5 lipca 2024 r. audytorium 3/11 CNA A.

Dr inż. Joanna Bławat jest absolwentką WFTiMS na kierunku nanotechnologia. Doktorat zrealizowała w Stanach Zjednoczonych na Louisiana State University. Obecnie – jako postdoctoral research associate – prowadzi badania w National High Magnetic Field Laboratory w Los Alamos Nationa Laboratory, także w Stanach Zjednoczonych.

Wykład wygłoszony zostanie podczas szkoły letniej Advances in Functional Materials Summer School 2024 jako zadanie realizowane w projekcie Współpraca z uczelniami z Ukrainy w ramach sojuszu ENHANCE. Projekt finansowany jest przez NAWA. Wydarzenie zorganizowało Centrum Materiałów Przyszłości PG.

Zainteresowanych zapraszamy do wysłuchania wystąpienia w audytorium lub online na platformie MS Team (link zostanie przesłany pracownikom INiIM). Dla chętnych – dostęp do e-kursu szkoły letniej.

oprac. L. Namysł