Knowledge Transfer – cykl wykładów RedOx (3) | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-02-14

Knowledge Transfer – cykl wykładów RedOx (3)

logo
W imieniu międzywydziałowego koła naukowego RedOx zapraszamy do udziału w trzecim (3) z cyklu zaplanowanych na rok akademicki 2023/2024 wykładów Knowledge Transfer.

W poniedziałek, 26 lutego 2024 r., o godz. 14:15 w Audytorium Chemicznym Wydziału Chemicznego PG (budynek 6), dr inż. Marta Wala-Kapica (Politechnika Śląska, Wydział Chemiczny, Katedra Chemii Nieorganicznej, Analitycznej i Elektrochemii) odpowie na pytanie, czy – w związku z rosnącym zainteresowaniem ogniwami paliwowymi jako alternatywnymi źródłami energii, do których komercjalizacji niezbędne są odpowiednie, aktywne i trwałe, materiały elektrodowe – wzrost odpowiedzi prądowej pochodzącej od katalizowanej reakcji powinien być celem nadrzędnym.

Wykładu można będzie wysłuchać także za pośrednictwem platformy MS Teams.

oprac. L. Namysł