Knowledge Transfer – cykl wykładów RedOx | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-11-06

Knowledge Transfer – cykl wykładów RedOx

MC
W roku akademickim 2023/2024 międzywydziałowe koło naukowe RedOx zaprasza do udziału w cyklu wykładów Knowledge Transfer.

16 listopada 2023 r. o godzinie 14.15 w audytorium im. prof. Olgierda Gzowskiego – Centrum Nanotechnologii A, 3/11 – dr inż. Mateusz Cieślik (UG Katedra Chemii Analitycznej) opowie o podstawach druku 3D i jego zastosowaniach w pomiarach elektrochemicznych (wykładu można będzie wysłuchać, korzystając z platformy MSTeams).

Zainaugurowany zostanie w ten sposób zaplanowany na rok akademicki 2023/2024 cykl wykładów pt. Knowledge Transfer poświęconych elektrochemii. Inicjatywa RedOx ma przyczynić się do poszerzenia zainteresowań studentów oraz zachęcić ich do podejmowania pracy naukowo-badawczej.

Do przedstawienia wyników swoich badań zapraszani będą specjaliści i naukowcy, dla których szeroko pojęte zagadnienia elektrochemii stanowią przedmiot pracy naukowo-badawczej.

Informacje o kolejnych wykładach – wkrótce.

oprac. L. Namysł