Seminarium habilitacyjne | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-09-26

Seminarium habilitacyjne

mrnice
Dr inż. Michał Ryms z Katedry Konwersji i Magazynowania Energii Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej,

przed wszczęciem postępowania habilitacyjnego, wygłosi seminarium pt. Analiza strat ciepła przez przegrody budowlane z wykorzystaniem pomiarów termowizyjnych oraz możliwości poprawy efektywności termicznej poprzez zastosowanie materiałów zmiennofazowych w materiałach budowlanych nowej generacji.

Będzie to wydarzenie łączone Rady Dyscypliny Naukowej Inżynieria Materiałowa, Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej oraz Instytutu Nanotechnologii i Inżynierii Materiałowej Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej.

Seminarium zaplanowane zostało na piątek, 20 października 2023 r., na godzinę 11:00 w audytorium im. prof. O. Gzowskiego w Centrum Nanotechnologii A, bud. 4 sala 3/11.

Serdecznie zapraszamy.

oprac. L. Namysł