Seminarium Centrum Materiałów Przyszłości – ODWOŁANE | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-04-19

Seminarium Centrum Materiałów Przyszłości – ODWOŁANE

logo
Z powodu choroby prelegenta zaplanowane na dziś – 25 kwietnia 2023 r. – seminarium zostało odwołane. O nowym terminie poinformujemy.

25 kwietnia 2023 r. o godzinie 14:15 w Audytorium 1L w budynku B Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej odbędzie się szóste (6) z cyklu seminarium naukowe, do udziału w którym zaprasza Rada Centrum Materiałów Przyszłości.

Podczas spotkania wykład pt. Structure and function of molecular machines involved in nucleic acid metabolism  wygłosi dr hab. Michał Szymański, prof. UG, z Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Wykład prowadzony będzie w języku angielskim.

Po wykładzie – tradycyjnie już – uczestników zapraszamy na pizzę :)

oprac. L. Namysł