Rekrutacja na stanowisko stypendysty / doktoranta do projektu OPUS-ST... | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-02-23

Rekrutacja na stanowisko stypendysty / doktoranta do projektu OPUS-ST...

logo
... pt. „Elektrochemiczny Au-Minecraft: nowe podejście do budowy systemów biosensoryki impedancyjnej”, realizowanego na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej.

Nazwa jednostki: Politechnika Gdańska, Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej

Nazwa stanowiska: stypendysta / doktorant

Wymagania:

Do realizacji projektu poszukuje się stypendysty spełniającego następujące warunki:

• posiadanie statusu doktoranta w Szkole Doktorskiej na etapie podpisywania umowy, w dyscyplinie związanej z tematyką projektu, w szczególności z problematyką, którą ma podejmować Zespół Naukowy na Politechnice Gdańskiej (nauki chemiczne, inżynieria materiałowa),
  • doświadczenie w uczestniczeniu w projektach naukowych oraz we współpracy w zespole naukowym,
  • bardzo dobra, udokumentowana znajomość technik elektrochemicznych oraz modyfikacji powierzchni nanomateriałów,
  • samodzielność, rzetelność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej, doświadczenie w pracy laboratoryjnej.

Opis zadań:

• osadzanie warstw nanomateriałów i fluoroforów metodą odparowania kropli,
  • badanie agregacji osadzanych materiałów na obwodzie kropli za pomocą technik mikroskopowych,
  • badanie wpływu fal akustycznych na agregację osadzanych materiałów,
  • przygotowanie raportów i szkicu publikacji.

Typ konkursu NCN: OPUS – ST

Termin składania ofert: 28.02.2023

Forma składania ofert: e-mail

Zgłoszenia wraz z wymaganymi dokumentami (wyłącznie w formacie pdf) należy przesyłać drogą elektroniczną na adres e-mail: jacek.ryl@pg.edu.pl, wpisując w temacie wiadomości: „OPUS scholarship”.

Warunki zatrudnienia:

Stypendium w wysokości 2800 PLN miesięcznie (umowa stypendium) na okres 5 miesięcy.

Rozpoczęcie stypendium i wykonywania zadań w projekcie: marzec 2023 r.

Wymagane dokumenty:

• list motywacyjny (format pdf z zeskanowanym podpisem)
  • informacja o przetwarzaniu danych osobowych – klauzula informacyjna i klauzula zgody – format pdf z zeskanowanym podpisem
  • curriculum vitae
  • kopię dyplomu magistra,
  • lista publikacji naukowych z ostatnich 5 lat
  • minimum jeden, ale nie więcej niż pięć, załączników umożliwiających ocenę najważniejszych osiągnięć naukowych i/lub wdrożeniowych z ostatnich 5 lat
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Politechnikę Gdańską o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 ze zm.)”.

Dodatkowe informacje:

Komisja Konkursowa zastrzega sobie prawo przeprowadzenia rozmowy z wybranymi kandydatami (o miejscu i czasie rozmowy kandydaci zostaną poinformowani drogą elektroniczną).

oprac. L. Namysł