ROZSTRZYGNIĘCIE konkursu na stanowisko STYPENDYSTY/STUDENTA do projektu Sonata Bis... | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-11-02

logo
(...) pt. „Technologia addytywnego wytwarzania elektroaktywnych przestrzennych struktur z kompozytów polilaktydu wzmacnianego diamentem”, realizowanego na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej oraz na Wydziale Chemii Uniwersytetu Gdańskiego.

W dniu 31.10.2022 r. komisja konkursowa dokonała wyboru kandydata na stanowisko stypendysty/studenta w ramach projektu SONATA BIS 10, finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki.

Protokół z posiedzenia komisji wraz z nazwiskiem zwycięzcy znajduje się pod linkiem.

oprac. L. Namysł