Zaproszenie | FTiMS - Politechnika Gdańska

OG
prof. dr hab. Olgierd Gzowski
Sala im. prof. Olgierda Gzowskiego i nagroda dla dr hab. inż. Beaty Bochentyn

Dziekan Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej oraz Dyrektor Instytutu Nanotechnologii i Inżynierii Materiałowej mają zaszczyt zaprosić na uroczystość nadania imienia prof. Olgierda Gzowskiego sali audytoryjnej w Centrum Nanotechnologii A.

Wydarzenie będzie miało miejsce w piątek, 14 października 2022 r. o godzinie 14:15.

RAMOWY PROGRAM UROCZYSTOŚCI:

1. Otwarcie Uroczystości – dyrektor Instytutu Nanotechnologii i Inżynierii Materiałowej WFTiMS PG, prof. dr hab. inż.  Wojciech Sadowski.
  2. Sylwetka profesora Olgierda Gzowskiego – prof. dr hab. inż.  Wojciech Sadowski.
  3. Wystąpienie Dziekana Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej – prof. dr hab. Józef E. Sienkiewicz.
  4. Wystąpienie Rektora Politechniki Gdańskiej – prof. dr hab. inż. Krzysztof Wilde.
  5. Odsłonięcie tablicy pamiątkowej z nadaniem imienia profesora Olgierda Gzowskiego sali audytoryjnej w Centrum Nanotechnologii A.
  6. Wystąpienia gości.
  7. Wręczenie dr hab. inż. Beacie Bochentyn, prof. PG, nagrody naukowej im. prof. W. H. Nernsta – za osiągnięcia naukowe i techniczne związane z procesami elektrochemicznym – nagroda Nernsta (pdf, 126.89kB).
  8. Zakończenie uroczystości.

oprac. L. Namysł