Doktor inżynier – Karolina Górnicka | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-11-02

Doktor inżynier – Karolina Górnicka

KG

22 października 2021 r. po godzinie 13:00 nasza koleżanka, Karolina Górnicka, zakończyła trzeci etap swojej przygody studenckiej obroną rozprawy doktorskiej pt. Badanie właściwości nadprzewodzących wybranych układów międzymetalicznych.

Pracę doktorską, napisaną pod czujnym okiem prof. Klimczuka, recenzowali, równie czujni i wnikliwi profesorowie: Andrzej Szewczyk (IF, PAN), Zbigniew Kąkol (WFiIS, AGH) oraz dr hab. inż. Daniel Gnida (INTiBS, PAN). Konkluzją dyskusji recenzentów był wniosek o nadanie stopnia doktora w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych oraz wniosek o wyróżnienie dla doktorantki. Do obu 25 października 2021 r. przychyliła się Rada Dyscypliny Naukowej Inżynieria Materiałowa działająca przy Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdńskiej.

Karolina – serdecznie gratulujemy!