Biuro Karier i Absolwentów zaprasza do udziału w ciekawych wydarzeniach | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-11-06

Biuro Karier i Absolwentów zaprasza do udziału w ciekawych wydarzeniach

studenci

W ienieu Biura Karier PG serdecznie zapraszamy studentów Wydziału FTiMS do udziału w najbliższych wydarzeniach:

Do 15 listopada br. trwa badanie dotyczące podejścia do budowania relacji, zasad etykiety oraz preferowanych narzędzi w budowaniu i podtrzymywaniu relacji. Zachęcamy do udziału w badaniu i wypełnienia krótkiej, anonimowej ankiety skierowanej do studentów – przedstawicieli pokolenia „Z”.

Link do ankiety: https://relacjewbiznesie.webankieta.pl/

W podziękowaniu za wsparcie w badaniu, wszystkie zainteresowane osoby zostaną zaproszone na warsztat „Savoir Vivre w Biznesie”, który odbędzie się jeszcze w tym roku. Zachęcamy do śledzenia informacji na naszym FB.

Biuro Karier i Absolwentów

Politechniki Gdańskiej