Legitymacja studencka/Umowy - dla Studentów I roku studiów | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-09-26

Legitymacja studencka/Umowy - dla Studentów I roku studiów

studentka ftims
Fot. Paulina Staniszewska
Szanowni Kandydaci, serdecznie witamy na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej. Poniżej przedstawiamy formlaności, jakie należy spełnić, aby stać się Studentem od strony prawnej.

Ślubowanie/umowa o warunkach pobierania opłat za studia

Informujemy, że nabycie prawa studenta następuje po złożeniu ślubowania oraz umowy w systemie Moja PG.  Należy tego dokonać niezwłocznie po rozpoczęciu roku akademickiego w aplikacji Student -> Dokumenty -> Regulaminy/Umowy. Jednocześnie przypominamy, że niezłożenie ślubowania w ciągu 14 dni od rozpoczęcia roku akademickiego skutkuje skreśleniem z listy studentów z powodu niepodjęcia studiów.

Opłaty za usługi edukacyjne | Politechnika Gdańska (pg.edu.pl)

Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS)

Studenci, którzy prawidłowo złożyli wnioski o legitymację będą mogli ją odebrać bez umawiania się w dniu 03.10.2022 w Dziekanacie (pok. 102 gmach główny) wg harmonogramu:

- Matematyka gr 1, 3, 4 godz. 08:00-09:00

- Nanotechnologia 09:00-10:00

- Fizyka Techniczna 10:00-11:00

- Matematyka gr 2. 13:00-14:00

Odbiór legitymacji będzie możliwy po okazaniu dokumentu tożsamości.

Jak złożyć wniosek o ELS | Politechnika Gdańska (pg.edu.pl)

Elektroniczna legitymacja studencka | Politechnika Gdańska (pg.edu.pl)

Przypominamy:

- rozpoczęcia zajęć nastąpi 03.10.2022 (tego dnia należy przyjść na zajęcia)

plan zajęć został opublikowany na indywidualnych kontach studenckich. W przypadku ewentualnych nieprawidłowości prosimy o kontakt mailowy - w przypadku kierunków Fizyka Techniczna, Nanotechnologia (paulina.staniszewska@pg.edu.pl), Matematyka, Inżynieria materiałowa, Inżynieria Biomedyczna (julia.wojanowska@pg.edu.pl)

- Przez najbliższy czas plan zajęć może ulegać drobnym zmianom, prosimy o regularne zapoznawanie się z planem na koncie przed zajęciami.

- zapraszamy na oficjalny profil wydziału na Facebooku