Spotkanie z firmą Base Group na Politechnice Gdańskiej | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-05-20

Spotkanie z firmą Base Group na Politechnice Gdańskiej

base

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że w dniu 25 maja 2022r., w godz. 10:00 - 14:00 odbędzie się spotkanie z przedstawicielami firmy produkcyjnej Base Group Sp. z o.o., na które serdecznie zapraszamy studentów i absolwentów Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej.

Firma będzie miała swoje stanowisko na zewnątrz budynku Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, gdzie od godz. 10:00 na naszych studentów i absolwentów czekać będą specjaliści z Działu HR, aby przedstawić ofertę startu i rozwoju zawodowego w Base Group. W godz. 12:30 - 14:00 zapraszamy na spotkanie w Auli (budynek WIMiO) gdzie nasi absolwenci: p. Krzysztof Mądry (Dyrektor Produkcji) i p. Damian Gorzkiewicz (Lider Systemu Zapewnienia Jakości) opowiedzą o tym, jakie są możliwości rozwoju w firmie produkcyjnej oraz o procesach zachodzących w branży metalowej. Panowie opowiedzą również o aktualnych procesach rekrutacyjnych.