Konkurs na Nagrodę Jamesa Dysona | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-05-24

Konkurs na Nagrodę Jamesa Dysona

dyson

Konkurs na Nagrodę Jamesa Dysona jest otwarty dla obecnych studentów wyższych uczelni w dziedzinach inżynierii, projektowania produktów i projektowania przemysłowego oraz dla tych, którzy ukończyli studia na tych kierunkach w ciągu ostatnich 4 lat. Będziemy prosić o okazanie oficjalnej dokumentacji, która to potwierdzi.

Jeżeli nie chcesz pracować w pojedynkę lub jeśli studiowałeś coś innego, lecz masz błyskotliwy pomysł, którym chcesz się podzielić, nadal możesz się zgłosić jako członek zespołu. Twój lider zespołu musi być studentem jednego ze spełniających warunki kierunków, a wszyscy członkowie zespołu muszą być zapisani (lub byli w ciągu ostatnich 4 lat) na przynajmniej jeden semestr na studia licencjackie lub drugiego stopnia.

Jesteśmy również otwarci na osoby odbywające praktyki zawodowe na poziomie studiów lub takie, które ukończyły je w ciągu ostatnich czterech lat, w dziedzinie inżynierii lub projektowania.

Szczegóły tutaj:

Międzynarodowy konkurs projektowania | Nagroda Jamesa Dysona (jamesdysonaward.org)