Ważne informacje dla dyplomantów 2022 | FTiMS - Politechnika Gdańska

Ważne informacje dla dyplomantów 2022

praca dyplomowa
Fot. Paulina Staniszewska

Procedura składania pracy dyplomowej na FTIMS

Student przygotowuje wydrukowany 1 egzemplarz pracy dyplomowej.
● Drukowaną wersję pracy dyplomowej należy złożyć najpóźniej w momencie odbioru dyplomu bez wydrukowanej wersji pracy dyplomowej dyplom ukończenia studiów nie zostanie wydany.
Praca dyplomowa w wersji papierowej musi być wydrukowana dwustronnie, w wersji czarno-białej, klejona/zbindowana (nie ma już potrzeby dołączania płyty CD z pracą, wyjątkiem jest sytuacja, gdy student stworzył własny program),
- na stronie nr 1 musi znajdować się strona tytułowa (wzór dostępny w MojaPG na indywidualnym koncie studenta w wydrukach),
- na stronie nr 2 musi zostać umieszczone streszczenie w j. polskim wraz ze słowami kluczowymi (co
najmniej 5 słów) i z określoną dziedziną nauki i techniki (zgodnie z wymogami OECD),

- na stronie nr 3 musi znajdować się abstrakt w języku angielskim, który zawiera te same elementy, co streszczenie w języku polskim,
- na kolejnej stronie musi znaleźć się spis treści.
Nie ma potrzeby drukowania oświadczenia do pracy dyplomowej (oświadczeni zostaje zatwierdzone przez studenta w moja.pg podczas wprowadzania pracy do systemu antyplagiatowego)
eKarta obiegowa zostanie aktywowana indywidualnie na koncie studenta po obronie. Należy śledzić postępy w jej podpisywaniu i pamiętać o uzupełnieniu dla Biura Karier karty informacyjnej (w moja.pg)
Każdy student ma obowiązek sprawdzenia, czy numer telefonu komórkowego jest prawidłowo wpisany oraz czy jest odblokowane otrzymywanie wiadomości sms w systemie MojaPG.
Powiadomienie o terminie i godzinie obrony przyjdzie wiadomością sms na podany nr telefonu oraz poprzez wiadomość mailową. Studenci informowani są o obronie na minimum 7 dni przed wyznaczonym terminem.
● Aby móc odebrać dyplom ukończenia studiów należy mieć całkowicie uzupełnioną eKartę obiegową.
● Osoby, które nie umówią się na konkretny dzień i godzinę wizyty w dziekanacie w celu jego odbioru, nie zostaną obsłużone.

Ważne informacje, procedura składania pracy dyplomowej

Instrukcja antyplagiatowa

Przebieg egzaminu dyplomowego - stacjonarnego (obecnie obowiązujący)

• krótka prezentacja tez pracy dyplomowej przez studenta (10 min)