System rezerwacji wizyt w dziekanacie | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-10-08

System rezerwacji wizyt w dziekanacie

nakiedy

Aby dokonać rezerwacji wizyty w Dziekanacie FTiMS, należy wejść na stronę: nakiedy.pl

i dokonać wyboru właściwej kolejki. W notatce do rezerwacji należy wpisać numer albumu oraz cel wizyty.
Prosimy pamiętać, aby potwierdzić swoją rezerwację, tylko wówczas termin zostaje zablokowany.
W przypadku, gdy plany ulegną zmianie, prosimy pamiętać o odwołaniu rezerwacji, dzięki czemu będzie mógł z niej skorzystać inny student.
Instrukcja dla studentów: YouTube

System umożliwia umówienie wizyty maksymalnie z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Możliwość rezerwacji zostaje zamknięta dwie godziny przed planowanym terminem wizyty.

Jednocześnie przypominamy, że obowiązują wcześniejsze ustalenia dotyczące wizyt w Dziekanacie, tj. nadal prosimy o ograniczenie osobistych wizyt w Dziekanacie do minimum i załatwianie spraw mailowo lub telefonicznie.

Zapraszamy do Dziekanatu w maseczce i z własnym długopisem
Osoby wcześniej nieumówione nie zostaną przyjęte
Prosimy o przychodzenie na czas i niespóźnianie się