Konkurs Argonautów LifeScience w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym | FTiMS - Politechnika Gdańska

Szukaj

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2021-10-12

Konkurs Argonautów LifeScience w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym

lifescience

W imieniu Dyrektora działu Parków Naukowo-Technologicznych Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej jest nam niezmiernie miło poinformować o konkursie organizowanym w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, który skierowany jest m.in. do ambitnych studentów.

Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najciekawszych pomysłów z dziedziny Life Science, w tym projektów z zakresu HealthTech, BioTech, Biogospodarki czy rozwiązań poprawiających jakość życia. Na najciekawsze projekty czekają nagrody z puli 80 000 PLN oraz m.in. możliwość wystąpienia podczas grudniowej konferencji Biotech Daily czy wsparcie ekspertów w realizacji pomysłów. Udział w konkursie jest bezpłatny, warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Nabór wniosków trwa do 31 października 2021 r.

Konkurs jest organizowany przez Gdański Park Naukowo-Technologiczny oraz Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną w partnerstwie z Polpharma Biologics.

Prosimy uprzejmie o pomoc w dotarciu do jak najszerszego grona potencjalnie zainteresowanych udziałem w konkursie. Poniżej zamieszczamy linki do naszej publikacji, w załączeniu przesyłamy plakat promujący wydarzenie, wzór wiadomości do wykorzystania w newsletterze, notatkę prasową, propozycję posta do mediów społecznościowych wraz z dedykowanym banerem oraz prezentację zawierającą więcej szczegółów.

link do wpisu na stronie

59 wyświetleń