Symultana na Wydziale FTiMS | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-05-16

Symultana na Wydziale FTiMS

Szanowni Państwo,

z okazji zbliżającej się 40. rocznicy Wydziału FTiMS serdecznie zapraszamy na symultanę szachową z Arcymistrzem Aleksandrem Miśtą, absolwentem oraz doktorantem Wydziału FTiMS, brązowym medalistą indywidualnych mistrzostw Polski, zdobywcą tytułu drużynowego mistrza świata w rozwiązywaniu zadań szachowych.

Symultana odbędzie się dnia 09.06.2022 r. (czwartek) o godz. 12:00 w holu Gmachu Głównego (naprzeciwko wejścia głównego). Sędzią głównym imprezy będzie prof. dr hab. Grzegorz Graff (mistrz krajowy). Na Wydziale FTiMS zostaną ogłoszone godziny Dziekańskie w związku z odbywającą się symultaną.

Zapisy na symultanę prowadzone są pod linkiem: https://forms.pg.edu.pl/01G2VVEYHVTXM087AJEGW5WE3P (liczba miejsc jest ograniczona).

Serdecznie zapraszamy pracowników uczelni i studentów.

Dla osób, którym uda się wygrać bądź zremisować z arcymistrzem przewidziane są nagrody.