Topology and Dynamical Systems in Action – szkoła letnia 2023 | FTiMS - Politechnika Gdańska

Szukaj

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-05-25

Topology and Dynamical Systems in Action – szkoła letnia 2023

grafika
Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkole letniej Topology and Dynamical Systems in Action, organizowanej w ramach projektu ScienceApp. Zgłoszenia można wysyłać do 31 maja 2023 r.

Szkoła letnia jest skierowana do studentów studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich, a jej ukończenie potwierdzane jest wydaniem certyfikatu, z uwzględnieniem zakresu merytorycznego zajęć, uzyskanych kompetencji oraz punktów ECTS.

Oferujemy zarówno kursy wprowadzające, jak i bardziej zaawansowane z trzech różnych działów matematyki: metod topologicznych w układach dynamicznych, zastosowań równań różniczkowych i układów dynamicznych w biomatematyce oraz topologicznej analizy danych. Bardziej szczegółowy program można znaleźć na stronie internetowej szkoły:

https://ftims.pg.edu.pl/en/science-app/summer-schools-2023/topdynsystaction/program

Szkoła zostanie zorganizowana w dwóch modułach: tygodniowym online (19-23 czerwca 2023) i tygodniowym hybrydowym, tj. stacjonarnie i online (26-30 czerwca 2023) na Wydziale Fizyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej. W związku z tym możliwe jest również pełne uczestnictwo online. Pozostałe szczegóły można znaleźć na stronie internetowej szkoły letniej:

https://ftims.pg.edu.pl/en/science-app/summer-schools-2023/topdynsystaction

Udział w szkole letniej jest bezpłatny, natomiast zakwaterowanie oraz wyżywienie pozostaje w gestii uczestników. Dla studentów spoza Polski przewidziano ograniczoną liczbę stypendiów na wsparcie ich podróży i pobytu. Tanie noclegi w domach studenckich PG, znajdujących się w bliskiej odległości od kampusu uczelni można zarezerwować korzystając z informacji zamieszczonych na stronie: https://pg.edu.pl/biuro-noclegowe/strefa-turysty . Zalecamy dokonanie wczesnej rezerwacji.

 Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na to wydarzenie. Termin rejestracji upływa 31 maja 2023 r. Prosimy o uważne przeczytanie regulaminu przed rejestracją.

Projekt ScienceApp prowadzony jest w ramach programu SPINNAKER - Intensywne Międzynarodowe Programy Kształcenia, organizowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA), finansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (Działanie 3.3. Umiędzynarodowienie Szkolnictwa Wyższego). Budżet projektu wynosi 726 900,00 zł. ScienceApp ma na celu przyciągnięcie utalentowanych międzynarodowych studentów i młodych naukowców do PG.

85 wyświetleń