Obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Łukasza Pawłowskiego | FTiMS - Politechnika Gdańska

Obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Łukasza Pawłowskiego

22 Wrzesień 2023 13:00

22.09.2023 r. o godz. 13:00 w sali 121 Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej, ul. Narutowicza 11/12 odbędzie się w trybie hybrydowym

PUBLICZNA OBRONA ROZPRAWY DOKTORSKIEJ mgr. inż. Łukasza Pawłowskiego

Tytuł rozprawy:  „Smart composite coatings for titanium implants” [„Inteligentne powłoki kompozytowe na implanty tytanowe”]

Promotor:     prof. dr hab. inż. Andrzej Zieliński (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: prof. dr hab. inż. Mirosława El Fray (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)

dr hab. Tomasz Goryczka, prof. uczelni (Uniwersytet Śląski w Katowicach)

prof. dr hab. inż. Tomasz Moskalewicz (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie)

Rozprawa doktorska wraz z recenzjami jest do wglądu w Bibliotece Głównej (Czytelnia Czasopism), Gmach Główny, Politechnika Gdańska, ul. Narutowicza 11/12.

Streszczenie rozprawy doktorskiej oraz recenzje są dostępne na stronie:

Osoby zainteresowane uczestnictwem w obronie, będą miały też możliwość udziału w niej online. Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: dziekanat.wftims@pg.edu.pl do 20.09.2023, w celu otrzymania linku.

Adres wydarzenia

Gabriela Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk, Gmach Główny PG, s. 121