Koncerty, lemoniada i lody tajskie – czyli Summer is Coming volume 3! | FTiMS - Politechnika Gdańska

Koncerty, lemoniada i lody tajskie – czyli Summer is Coming volume 3!

25 Maj 2022 10:00

Już 25 maja br. przed budynkiem Centrum Nanotechnologii A stanie scena, na niej zespoły muzyczne a wokół – strefa relaksu z punktami gastronomicznymi!

Po 3 latach powraca organizowany przez studentów naszego Wydziału okołotechnikaliowy event koncertrowy – Summer is Coming! Niepowtarzalne wydarzenie w skali naszej Politechniki będzie się odbywało naprzeciwko budynku Centrum Nanotechnologii A, gdzie już niedługo znajdować będzie się scena w sąsiedztwie namiotów i leżaków. W namiotach będzie można skosztować chłodzącej lemoniady i wykonywanych na bieżąco lodów tajskich, a także poczęstować się popcornem. Z tym wszystkim nie wracamy na zajęcia czy na stanowisko pracy - usiądźmy chociażby na chwilę na leżaku i poczujmy klimat zbliżającego się lata!

Kogo możemy się spodziewać na scenie?

• 10:00 Peron 18.
  • 11:15 Kontrast
  • 12:10 Wszyscy Jemy Chmury
  • 13:25 Feeria
  • 14:40 SilverTale Fox

Do zobaczenia już w środę 25 maja!

Adres wydarzenia

ul. Gabriela Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk, plac przed Centrum Nanotechnologii A