Rozpoczęcie sem. zimowego 2024/2025 - Plan zajęć, rejestracja, opłaty | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-09-23

Rozpoczęcie sem. zimowego 2024/2025 - Plan zajęć, rejestracja, opłaty

budzik

Szanowne Studentki/ Szanowni Studenci,

Przedstawiamy kilka ważnych informacji przed rozpoczęciem nowego roku akademickiego.

Rozpoczęcie zajęć

zajęcia rozpoczynają się w dniu 01.10.2024

Plan zajęć

- plan zajęć został opublikowany na indywidualnych kontach studenckich. W sytuacji ewentualnych nieprawidłowości prosimy o kontakt mailowy dziekanat.wftims@pg.edu.pl

- przez najbliższy czas plan zajęć może ulegać drobnym zmianom, prosimy o regularne zapoznawaniem się z planem na koncie przed zajęciami.

- przypominamy, że zajęcia, na które są Państwo zapisani uprawomocnią się po otrzymaniu rejestracji na semestr

Rejestracja na sem. zimowy 2024/2025 (nie dotyczy studentów I roku)

Termin składania wszystkich wniosków - eDokumentów -  (oprócz IPS/IPPS) mija 01.10.2024 (wtorek).

Wnioski np: o rejestrację składamy WYŁĄCZNIE przez eDokumenty.

Wnioski o IPS/IPPS można składać do 05.10.2024.

eDokumenty - wnioski

Obowiązują wyłącznie dokumenty elektroniczne, także w zakresie decyzji administracyjnych.

Lista wniosków/podań możliwych do złożenia w postaci eDokumentów  jest dostępna w moja.pg: Moja.PG->Dokumenty->eDokumenty->Dodaj.

Instrukcja: https://www.youtube.com/watch?v=jhKOjHlJMF8

Opłaty (nie dotyczy studentów I roku)

Faktury powtarzanie przedmiotów uprawomocniają się po otrzymaniu rejestracji na semestr.

Obsługa administracyjna studentów w Dziekanacie

Na osobistą wizytę można umówić się przez system "nakiedy" https://ftims.pg.edu.pl/studenci/dziekanat/umow-wizyte

Opieka nad studentami w dziekanacie:

p. Iwona Kuzborska (Matematyka, Inżynieria Materiałowa, Inżynieria Biomedyczna)

p. Paulina Staniszewska (Fizyka Techniczna, Nanotechnologia)

p. Magdalena Topp (studia międzynarodowe, IPS, IPPS, wznowienie studiów)

Życzymy powodzenia w nowym roku akademickim!