Dołącz do Konkursu Jaskółki Przedsiębiorczości! | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-05-28

Dołącz do Konkursu Jaskółki Przedsiębiorczości!

plakat informujący o konkursie

Masz kreatywny pomysł na nowy produkt lub usługę? Chcesz rozwijać swoje umiejętności innowacyjne i przedsiębiorcze? Konkurs Jaskółki Przedsiębiorczości organizowany przez Gdańsk Tech Startup School na Politechnice Gdańskiej to doskonała okazja dla Ciebie! Do udziału w Konkursie zapraszamy studentów i doktorantów Politechniki Gdańskiej, a także uczniów szkół ponadpodstawowych współpracujących z PG.

Jak wziąć udział?

Dodatkowa atrakcja: gra terenowa na terenie kampusu PG od 14 maja do 3 czerwca 2024 (aplikacja)

Termin zgłoszeń: do 3 czerwca 2024.

Zespoły, które zakwalifikują się do finału, zaprezentują swoje projekty 28 czerwca 2024 podczas gali na Politechnice Gdańskiej. W skład wydziałowej kapituły Konkursu wchodzą: dr inż Marek Chmielewski, prof. uczelni (przewodniczący),  dr Agnieszka Bartłomiejczyk, prof. uczelni oraz dr inż. Bartosz Reichel.

Więcej informacji na stronie informacyjnej konkursu.

Nie przegap szansy na rozwój i sukces! Weź udział w Konkursie Jaskółki Przedsiębiorczości i zrealizuj swoje innowacyjne pomysły.