Rozwijaj swoją Karierę w Ministerstwie Finansów – Konkurs "Analityczni Liderzy" | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-04-02

Rozwijaj swoją Karierę w Ministerstwie Finansów – Konkurs "Analityczni Liderzy"

plakat informujący o konkursie

Ministerstwo Finansów zaprasza studentów i absolwentów ekonomii i finansów, matematyki, informatyki oraz nauk fizycznych do udziału w czwartej edycji konkursu "Analityczni Liderzy". Ta prestiżowa inicjatywa daje szansę na zgłębienie obszarów makroekonomii i analizy mikrodanych oraz zdobycia cennego doświadczenia poprzez praktyki zawodowe w Ministerstwie Finansów.

Na najlepszych czekają 4 płatne staże w Departamencie Polityki Makroekonomicznej Ministerstwie Finansów oferujące elastyczne terminy i możliwość pracy w formie hybrydowej, dostosowanej do potrzeb laureatów Konkursu.

Harmonogram konkursu

• 19 kwietnia 2024 r. – termin przesyłania zgłoszeń,

• do 17 maja 2024 r. – informacja o terminie rozmów z autorami wybranych prac konkursowych,

• 22 maja – 4 czerwca 2024 r. – rozmowy kwalifikacyjne,

• 5 czerwca 2024 r. – publikacja wyników na stronie MF.

Więcej informacji i regulamin konkursu znajduje się na stroniewww.gov.pl/finanse/analityczni-liderzy

Koordynatorki umowy ramowej o współpracy Politechniki Gdańskiej z Ministerstwem Finansów:

dr Brygida Mielewska, prof. uczelni

dr Agnieszka Bartłomiejczyk, prof. uczelni