Matematyka. I co dalej? | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-04-10

Matematyka. I co dalej?

plakat informujący o wydarzeniu
Wszystkich zainteresowanych uczniów i studentów zapraszamy do udziału w wydarzeniu „Matematyka. I co dalej?”, które pomoże rozwiać wątpliwości, co do kariery zawodowej matematyka.

Praca w sektorze bankowym, ubezpieczeniowym, teleinformatycznym, a może księgowość lub praca przy analizie dużych zbiorów danych? O tym wszystkim opowiedzą absolwenci matematyki, obecnie spełniający się zawodowo i piastujący intratne stanowiska. Spotkanie, które szczególnej uwadze polecamy uczniom klas III szkół ponadpodstawowych oraz tegorocznym maturzystom, pozwoli na świadomy wybór studiów, a także pozyskanie informacji o ścieżkach kariery, jakie otwierają się przed studentem już w trakcie toku studiów.

17.05.2024 r. o godz. 12:15 w Audytorium Maximum na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej, o swoich losach zawodowych opowiedzą:

Aleksandra Swastek - Frontend Developer, JIT Team
Szymon Pawłowski, Data Scientist, Data Science & AI, KPMG