9th Gdańsk Conference of Graph Theory | FTiMS - Politechnika Gdańska

Szukaj

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-03-28

9th Gdańsk Conference of Graph Theory

plakat informujący o wydarzeniu

W dniach 16-21 czerwca 2024 w hotelu Mercure w Gdańsku odbędzie się kolejna edycja międzynarodowej konferencji z Teorii Grafów GCGT (Gdańsk Conference of Graph Theory). Celem konferencji jest stworzenie forum spotkań naukowców z całego świata, prezentacja ich najnowszych prac, nawiązanie i kontynuacja współpracy oraz promowanie badań z zakresu teorii grafów. 

Obecna, dziewiąta już edycja jest to edycja specjalna z lekcjami panelowymi szkoły letniej. Oprócz spotkania  naukowców  zajmujących się teorią grafów i kombinatoryką, edycja ta jest poszerzona o wydarzenia skierowane do młodych naukowców, doktorantów, a nawet studentów. Planowana jest seria tutoriali dotyczących najnowszych aspektów teorii grafów algorytmicznych. Konferencja umożliwi także młodym badaczom i studentom zaprezentowanie pierwszych wyników badań w formie plakatów na sesji plakatowej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które nie mogą wziąć udziału w spotkaniu stacjonarnym, tegoroczna edycja  GCGT będzie konferencją w formacie hybrydowym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych! 

Szczegóły na stronie poświęconej konferencji.

67 wyświetleń