Rusza szósta edycja Programu Inżynierki 4.0 organizowana przez Siemensa. | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-02-01

Rusza szósta edycja Programu Inżynierki 4.0 organizowana przez Siemensa.

plakat informujący o wydarzeniu

Siemens ponownie otwiera drzwi dla ambitnych studentek uczelni technicznych! Jeśli jesteś przyszłą inżynierką gotową poznać nowoczesny rynek pracy, to szansa dla Ciebie.

Zgłoś się do programu edukacyjnego, zdobądź wiedzę i cenne kontakty z branży, poznaj nowych ludzi, a przede wszystkim – rozwijaj się. Ten wyjątkowy program edukacyjny Siemensa to okazja do rozwinięcia potencjału studentek kierunków inżynierskich w obszarze technologii i biznesu.

Stań się jedną z ponad 200 inżynierek, które weszły do świata biznesu jeszcze przed skończeniem studiów. Zrób pierwszy krok, który pozwoli Ci rozwijać się i zadbać o swoją zawodową przyszłość. Dołącz do praktycznych warsztatów, które przybliżą Ci realia nowoczesnego rynku pracy. Skorzystaj z porad doświadczonych ekspertów i ekspertek. Poznaj praktyczne zastosowania innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Zostań jedną z uczestniczek szóstej edycji Programu Inżynierki 4.0!

Chcesz wziąć udział w programie “Inżynierki 4.0”? Zgłoś się: https://wydarzenia.siemens-info.com/inzynierki40?utm_source=edu&utm_medium=mail

Rozwijaj się z Siemensem!