Wizyta uczniów z I LO w Augustowie | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-01-15

Wizyta uczniów z I LO w Augustowie

uczeń przed tablicą

W dniu 12.01.br mieliśmy przyjemność gościć na Wydziale uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego im. Grzegorza Piramowicza w Augustowie.

Licealiści, w kameralnej, kilkuosobowej grupie, wzięli udział w specjalnie przygotowanych dla nich aktywnościach – uczestniczyli w zajęciach z matematyki, spotkali się z przedstawicielem studentów oraz zapoznali się z naszą interesującą ofertą kształcenia. Zwieńczeniem wizyty na Wydziale była możliwość  zwiedzenia nowoczesnych laboratoriów w Centrum Nanotechnologii A.

Spotkanie z uczniami zrealizowane zostało w ramach wykładów otwartych prowadzonych przez Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej.

Pełną ofertę wykładów oferowanych dla uczniów szkół średnich znaleźć można na specjalnie dedykowanej stronie internetowej