Geberit Day na PG | FTiMS - Politechnika Gdańska

Szukaj

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-12-05

Geberit Day na PG

plakat informujący o wydarzeniu

12 grudnia 2023 r. w godzinach 10.00-14.00, już po raz drugi, zapraszamy na Geberit Day na PG. Spotkanie z firmą odbędzie się w holu głównym na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa (bud. 40). 

Studenci dowiedzą się, jak ciekawymi i różnorodnymi możliwościami dla studentów dysponuje Geberit. Poznają profil działania przedsiębiorstwa, dowiedzą się, jak rozpocząć przygodę z firmą. Porozmawiają z inżynierami o pracy przy wdrażaniu nowych produktów czy o pracy w dziale jakości.

O godz. 12:00 odbędzie się spotkanie z pracownikami firmy (sala nr 212 – budynek WIMiO), studenci zapoznają się z ofertą Geberit, międzynarodowym Programem Operations Develompent, który jest trampoliną rozwojową dla młodych menadżerów oraz będą mogli zadać nurtujące ich pytania. Będą także mogli wziąć udział w warsztatach z FUKO – prostej i skutecznej metody udzielania feedbacku.

Organizatorami wydarzenia są Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej oraz Biuro Karier i Absolwentów PG.

13 wyświetleń