Stypendia dla studentów rozpoczynających studia stacjonarne I lub II stopnia na Politechnice Gdańskiej | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-10-02

logo
Program Actinium Supporting Most Talented Candidates ma na celu zwiększenie efektywności Uczelni w konkurowaniu o najzdolniejszych kandydatów na studia, na kierunkach odpowiadających tematyce Centrów POB.
Do kogo jest skierowany?

Środki w ramach Programu przyznawane są w trybie konkursowym. Konkurs skierowany jest do studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia przyjętych na pierwszy rok studiów na Politechnice Gdańskiej od semestru zimowego roku akademickiego 2023/2024.

Wysokość stypendium

Stypendium w Programie wynosi 1 000 zł miesięcznie i przyznawane jest na okres 10 miesięcy.

Jak aplikować?
  • Nabór wniosków w Programie trwa od 2 października 2023 roku do 2 listopada 2023 roku.
  • Wniosek wraz z dokumentacją należy złożyć wyłącznie w formie elektronicznej poprzez moduł Granty dostępny na portalu MojaPG.
  • Wszystkie osiągnięcia wykazane we wniosku muszą być potwierdzone/udokumentowane.
  • W przypadku studentów, którzy studia I stopnia ukończyli na Politechnice Gdańskiej nie ma konieczności dokumentowania oceny z pracy dyplomowej, oceny z egzaminu dyplomowego oraz średniej ważonej ocen.
  • Wśród osiągnięć nie należy wymieniać obowiązkowych praktyk studenckich, które zostały odbyte zgodnie z programem studiów.

Dodatkowe informacje o Programie, regulamin oraz instrukcja wypełniania wniosku są dostępne pod adresem.