Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Igi Szpunar | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-08-28

Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Igi Szpunar

rozprawa doktorska

08.09.2023 r. o godz. 12:00 w sali 121 Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej, ul. Narutowicza 11/12 odbędzie się w trybie hybrydowym

PUBLICZNA OBRONA ROZPRAWY DOKTORSKIEJ mgr inż. Igi Szpunar

Tytuł rozprawy:  „The lanthanide influence on selected properties of BaLnCo2O6-δ” [„Wpływ lantanowca na wybrane właściwości BaLnCo2O6-δ”]

Promotor:      dr hab. inż. Aleksandra Mielewczyk-Gryń, prof. uczelni (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: dr hab. Dariusz Bochenek, prof. uczelni (Uniwersytet Śląski)

prof. dr hab. inż. Konrad Świerczek (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie)

dr hab. inż. Wojciech Wróbel, prof. uczelni (Politechnika Warszawska)

Rozprawa doktorska wraz z recenzjami jest do wglądu w Bibliotece Głównej (Czytelnia Czasopism), Gmach Główny, Politechnika Gdańska, ul. Narutowicza 11/12.

Streszczenie rozprawy doktorskiej oraz recenzje są dostępne na stronie:

Osoby zainteresowane uczestnictwem w obronie, będą miały też możliwość udziału w niej online. Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: dziekanat.wftims@pg.edu.pl do 06.09.2023, w celu otrzymania linku.