Geberit Day na PG – 13 czerwca 2023 roku | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-06-06

Geberit Day na PG – 13 czerwca 2023 roku

Geberit Day
Już 13 czerwca 2023 r. w godzinach 10.00 – 14.00 zapraszamy na Geberit Day na PG. Spotkanie plenerowe z firmą odbędzie się przed Wydziałem Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa (bud. nr 40).

Studenci dowiedzą się, jak ciekawymi i różnorodnymi możliwościami dla studentów dysponuje firma Geberit. Poznają profil działania przedsiębiorstwa, dowiedzą się, jak rozpocząć przygodę z firmą. Porozmawiają z inżynierami o pracy przy wdrażaniu nowych produktów czy w dziale jakości.

O godzinie 12:00 odbędzie się spotkanie z pracownikami firmy (w auli nr 211), studenci zapoznają się z ofertą Geberit, międzynarodowym Programem Operations Develompent, który jest trampoliną rozwojową dla młodych menadżerów oraz będą mogli zadać nurtujące ich pytania.

Na uczestników czekają także Truck Geberit z ekspozycją produktów i pyszną kawą.

Organizatorami wydarzenia są Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej oraz Biuro Karier i Absolwentów PG.

Geberit_plakat (pdf, 9.07MB)