Godziny rektorskie w dniu 26 maja | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-05-23

Godziny rektorskie w dniu 26 maja

flaga PG
W związku z Bałtyckim Festiwalem Nauki, organizowanym przez Politechnikę Gdańską, w piątek 26 maja 2023 r. w godzinach od 9:00 do 14:00 obowiązywać będą godziny rektorskie, wolne od zajęć dydaktycznych.

Podczas Bałtyckiego Festiwalu Nauki Politechnika Gdańska będzie odkrywać przed odwiedzającymi zakamarki uczelnianych pracowni i laboratoriów oraz tajniki poszczególnych dziedzin nauki. To jedno z największych tego typu wydarzeń w Polsce. Studenci i pracownicy PG, z myślą o odwiedzających tego dnia politechniczny kampus, przygotowują bogatą ofertę zajęć z różnych dyscyplin naukowych – od architektury, poprzez fizykę i matematykę, aż po automatykę z robotyką. Można wziąć udział w warsztatach, dyskusjach i pokazach laboratoryjnych, wysłuchać wykładów, obejrzeć prezentacje multimedialne czy zajrzeć do miejsc na co dzień niedostępnych dla zwiedzających. Szczegółowy program dostępny jest na stronie festiwalu.

Bałtycki Festiwal Nauki – program