Matura Rewind 2023 - powtórka przed rozszerzoną maturą z matematyki | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-04-21

Matura Rewind 2023 - powtórka przed rozszerzoną maturą z matematyki

plakat informujący o wydarzeniu

Drodzy Maturzyści!

Naukowe Koło Matematyki Studentów Politechniki Gdańskiej działające na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej organizuje powtórkę przed maturą rozszerzoną z matematyki w ramach spotkań Matura REWIND 2023. Patronat nad działalnością naukową Koła sprawuje Oddział Gdański Polskiego Towarzystwa Matematycznego. Wydarzenie Matura Rewind tym razem odbędzie się STACJONARNIE w czwartek 27 kwietnia 2023 r. w godz. 15:00-17:00 w sali 252 Gmach Główny Politechniki Gdańskiej. Spotkanie poprowadzą Marek Jendernalik i Patryk Topór - studenci II roku matematyki studiów drugiego stopnia na Wydziale FTiMS, członkowie NKM PG. Opiekunem naukowym Koła jest dr Agnieszka Bartłomiejczyk, prof. PG.

Serdecznie zapraszamy!