Gala Złotych Całek | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-04-05

Gala Złotych Całek

osoba prezentująca wykład
4 kwietnia odbyła się Gala Złotych Całek zorganizowana przez Wydziałową Radę Studentów.

Tegoroczna gala rozpoczęła się wykładem studentów z Naukowego Koła Matematyki na temat "Pi na Fali i w zbiorze Madelbrota". Następnie przewodnicząca Komisji Dydaktyki i Jakości Kształcenia Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej przedstawiła prezentację “Pozytywne i negatywne aspekty nauki zdalnej”, po której odbyła się krótka dyskusja na ten temat.

Gwoździem programu było wręczenie nagród Złotych Całek dla pracowników akademickich wybranych w głosowaniu przeprowadzonym wśród studentów naszego Wydziału pracowników akademickich. Lista tegorocznych laureatów prezentuje się następująco:

Master of Maths: dr inż. Marcin Styborski

Master of Physics: dr hab. inż. Beata Bochentyn, prof. uczelni

Najlepszy Mówca: prof. dr hab. inż. Tomasz Szarek

Twarz Wydziału: dr inż. Marcin Styborski

Promyk Wydziału: mgr inż. Urszula Goławska

Grom Wydziału: dr inż. Anita Zgorzelska

Kaligraf Wydziału; mgr Tomasz Gzella

Student na Medal: Julia Zakaszewska

Po wręczeniu ostatniej Złotej Całki, rozpoczął się niezwykle ciekawy wykład Pana Dariusza Marcjasza - Pełnomocnika ds. Sektora Publicznego BLIK, na temat ”Finanse w edukacji”, a Galę zakończyła zabawa integracyjna inspirowana teleturniejem “Familiada” - “FTiMSsialiada”.

Nagrodzonym Złotymi Całkami serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do odwiedzenie galerii zdjęć z Gali.