Wyniki konkursu na stanowiska Student/Stypendysta w projekcie NCN OPUS 23 | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-03-07

Wyniki konkursu na stanowiska Student/Stypendysta w projekcie NCN OPUS 23

Politechnika Gdańska

W dniu 24 lutego 2023 roku na posiedzeniu komisji konkursowej dokonano wyboru kandydatów na stanowiska Stypendysta/Student do realizacji zadań badawczych w projekcie badawczym pt. Synteza w fazie stałej w otrzymywaniu nowych materiałów międzymetalicznych, którego kierownikiem jest prof. dr hab. inż. Tomasz Klimczuk z Instytutu Nanotechnologii i Inżynierii Materiałowej. Projekt badawczy uzyskał finansowanie w ramach konkursu OPUS 23 organizowanego przez Narodowe Centrum Nauki.

W odpowiedzi na ogłoszenie o naborze do konkursu wpłynęły trzy zgłoszenia:

1. inż. Agnieszka Kwiatkowska,
  2. inż. Zofia Stożek,
  3. inż. Damian Baksalary.

Komisja Konkursowa dokonała oceny wniosków, przyjmując kryteria szczegółowo opisane w załączniku do uchwały Rady NCN 25/2019 z dnia 14 marca 2019 r. W wyniku głosowania Komisja przyznała stypendium następującym kandydatom:

1. inż. Zofia Stożek,
  2. inż. Damian Baksalary.

Protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej dostępny jest poniżej.

Protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej (pdf, 656.35kB)