Nabór wniosków do programu Radon Supporting Most Talented Students | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-12-14

Nabór wniosków do programu Radon Supporting Most Talented Students

logo RADON
Celem Programu jest wspieranie studentów szczególnie uzdolnionych, angażujących się w działalność badawczą w obszarach tematycznych Centrów POB. Drogą do osiągnięcia celu są stypendia dla szczególnie uzdolnionych studentów angażujących się w działalność badawczą uczelni.
Budżet i warunki realizacji projektu

Stypendium w Programie RADON wynosi miesięcznie 1 000 zł i przyznawane jest na okres nie dłuższy niż 12 miesięcy.

Wnioski o przyznanie stypendium mogą być składane przez studentów studiów stacjonarnych:

• pierwszego stopnia po ukończeniu pierwszego roku studiów,
  • drugiego stopnia,

którzy osiągają wyróżniające wyniki w nauce oraz biorą udział w pracach badawczych prowadzonych na uczelni.

Nabór w Programie

Nabór wniosków będzie trwał od 15 grudnia 2022 roku do 15 stycznia 2023 roku.

Jak aplikować?
  • Środki w ramach Programu przyznawane są w trybie konkursowym.
  • Wnioski wraz z dokumentacją należy składać drogą elektroniczną na adres radon@pg.edu.pl do Działu Spraw Studenckich. Wnioski powinny być wysłane z konta studenckiego (@student.pg.edu.pl).

Link do strony z ogłoszeniem.