Uczenie maszynowe z DataCamp | FTiMS - Politechnika Gdańska

Uczenie maszynowe z DataCamp

DataCamp – logotyp

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że przedmioty związane z inżynierią danych i data science realizowane na naszym Wydziale są wspierane przez DataCamp, najbardziej intuicyjną platformę edukacyjną do nauki w zakresie analizowania i modelowania danych. Przy pomocy DataCamp studenci mogą uczyć się w dowolnym miejscu i czasie oraz rozwijać swoje umiejętności w zakresie języków R, Python, SQL i nie tylko. Metodologia uczenia się przez DataCamp polega na połączeniu krótkich filmów eksperckich z samodzielnie wykonywanymi ćwiczeniami praktycznymi. DataCamp oferuje ponad 350 kursów prowadzonych przez doświadczonych instruktorów na tematy takie jak: importowanie danych, wizualizacja danych czy uczenie maszynowe. DataCamp nieustannie rozwija swoje programy nauczania, aby nadążyć za najnowszymi trendami technologicznymi oraz zapewnić kursantom wysokie kompetencje na wszystkich poziomach umiejętności. Dołącz do ponad 6 milionów studentów na całym świecie i stań się specjalistą w dziedzinie Data Science.

Patryk Jasik