Spotkanie z przedstawicielami firmy NFM Production | FTiMS - Politechnika Gdańska

Szukaj

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-11-15

Spotkanie z przedstawicielami firmy NFM Production

plakat informujący o akcji
Spotkanie przedstawicieli firmy NFM Production ze studentami i absolwentami Inżynierii Materiałowej, odbędzie się 25 listopada 2022 na WIMiO (budynek nr 40 na kampusie PG).

Spotkanie organizowane jest przez Biuro Karier i Absolwentów Politechniki Gdańskiej oraz Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa.

Od 10:00 do 14:00 w holu budynku nr 40 będzie można odwiedzić stoisko firmy NFM Production, poznać profil działania firmy i porozmawiać z jej przedstawicielami.

NFM oferuje młodym inżynierom: rozwój zawodowy i naukowy w działach R&D, zdobycie doświadczenia w projektowaniu najnowszych produktów ochrony zdrowia i życia żołnierzy, pracę w dynamicznym środowisku międzynarodowym i przyjazną atmosferę oraz najnowocześniejsze narzędzia pracy.

Ponadto o 12:30 (sala nr 400) odbędzie się spotkanie ze studentami i absolwentami, którzy będą mogli bliżej poznać działalność firmy NFM.

Plan wydarzenia:

12.30 – 14.00 – Spotkanie ze studentami, zakończone ciekawym konkursem z nagrodami.

12.30 – 13.00 – Prezentacja firmy NFM Production Sp. z o.o. oraz jej produktów.

13.00 – 13.30 – Spotkanie z ekspertami z poszczególnych obszarów.

Eksperci NFM Production opowiedzą o specyfice pracy w rożnych obszarach, możliwościach podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia, kursy), uczestniczenia w ciekawych i ambitnych projektach, wsparciu osób doświadczonych w procesie onboardingu.

13.30 – 14.00 – Spotkanie z HR.
Przedstawienie roli HR w organizacji na poziomie strategicznym, jak i operacyjnym. Omówienie ważnej roli jaką jest komunikacja i wdrażane zmiany. Przedstawienie benefitów pozapłacowych i otwarte rekrutacje do poszczególnych obszarów.

HR wspiera funkcjonowanie firmy m.in przez:

  • ułatwienie menedżerom podejmowanie decyzji dotyczącej pracownika (zwiększenie kompetencji, zatrudnienie nowych pracowników)
  • planowanie wdrożenia nowego pracownika do organizacji
  • rozwój kompetencji pracowników
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • komunikowanie się z pracownikami, motywację do efektywniejszej pracy

NFM Production to wysokiej klasy norweski producent sprzętu ochrony osobistej, założony w 1996 roku przez czterech byłych norweskich żołnierzy. Misją NFM jest tworzenie najbardziej efektywnych i komfortowych rozwiązań dla współczesnych sił zbrojnych i policji. Firma rozwija, projektuje oraz dostarcza pełne spectrum ochrony (Full Spectrum of Protection), na które składają się kamizelki kuloodporne, systemy nośne, hełmy oraz odzież taktyczna. Bazując na skandynawskim dziedzictwie precyzyjnego rzemiosła, NFM jest liderem najnowocześniejszych technologii.

39 wyświetleń