Spotkania z pracodawcami, warsztaty i konsultacje dla studentów i absolwentów – 24.11.2022 r. | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-11-23

X Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej
Biura Karier i Absolwentów PG, Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa oraz Pomorska Strefa Ekonomiczna zapraszają studentów i absolwentów PG na X Dzień Strefy na PG. To możliwość spotkania z pracodawcami, zapoznanie się z ofertami pracy, praktyk i staży oraz konsultacji z doradcami zawodowymi.

Wydarzenie odbędzie się 24 listopada na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa (budynek nr 40 na mapie kampusu), w godz. 10.00-14.00.

Podczas X Dnia Strefy zaprezentują się następujące firmy:

Zapraszamy studentów i absolwentów do aktywnego uczestnictwa w Dniu Strefy oraz wzięcia udziału w warsztacie ”Umiejętności pracy zespołowej przy projektach technicznych”, który o godzinie 12:00 (sala 508, V p.) poprowadzą specjaliści z firmy Gi Group.

Podczas wydarzenia będzie można odbyć spotkanie z doradczynią zawodową oraz doradczynią ds. przedsiębiorczości Biura Karier i Absolwentów PG. Na uczestników czekają ciekawe atrakcje.