Zaproszenie do korzystania z Regionalnej Biblioteki Nanotechnologii | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-10-03

Zaproszenie do korzystania z Regionalnej Biblioteki Nanotechnologii

ekspozycja 4 książkek

Regionalna Biblioteka Nanotechnologii jest filią Biblioteki PG i stanowi bibliotekę wydziałową dla Wydziałów FTiMS oraz Chemicznego. Gromadzi książki oraz czasopisma z zakresu fizyki, matematyki, nanotechnologii oraz chemii. Czytelnicy mogą korzystać ze zbiorów na miejscu lub wypożyczać podręczniki i skrypty akademickie, literaturę specjalistyczną, jak również wiele pozycji popularnonaukowych. Oprócz publikacji w języku polskim, biblioteka oferuje szeroki zakres literatury anglojęzycznej, a także w języku rosyjskim (zwłaszcza z dziedziny matematyki), niemieckim oraz francuskim.

Biblioteka mieści się na parterze budynku Centrum Nanotechnologii A. Oferuje przyjazną przestrzeń do samodzielnej pracy i nauki, komputery z dostępem do sieci PG oraz Internetu, a także salkę konferencyjną. Bibliotekarki obsługujące filię chętnie pomogą w odnalezieniu potrzebnej literatury.

Zachęcamy pracowników oraz studentów PG do zgłaszania zapotrzebowania na literaturę – osobiście lub przez formularz „Zaproponuj książkę do zbiorów”.

Informacje o filii oraz godziny otwarcia