Bezpłatne kursy online na platformie NAVOICA | FTiMS - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-09-12

Bezpłatne kursy online na platformie NAVOICA

Ministerstwo Edukacji i Nauki zachęca do korzystania z bezpłatnych kursów online dostępnych na platformie NAVOICA. Oferta edukacyjna serwisu jest stale rozszerzana i rozbudowywana. W serwisie dostępnych jest obecnie blisko 200 kursów przygotowanych przez różne uczelnie, m.in.: Politechnikę Białostocką, Uniwersytet Szczeciński, Akademię Sztuki Wojennej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

W serwisie NAVOICA znaleźć można bezpłatne kursy o zróżnicowanym stopniu trudności z różnych dziedzin, jak np. biznes, zarządzanie, ekonomia, finanse, informatyka czy socjologia. Wszystkie kursy są dostępne na stronie NAVOICA.

Kursy odbywają się wyłącznie w formie online i można w nich uczestniczyć o dowolnej porze, realizując je we własnym tempie.

Z kursów może korzystać każdy zainteresowany. Aby wziąć udział w danym kursie należy w pierwszej kolejności zarejestrować się na platformie (przycisk „Zarejestruj się” widoczny w prawym, górnym rogu), a następnie zalogować. Po wyszukaniu kursu, który nas interesuje, należy kliknąć przycisk „Zapisz się” widoczny na stronie z opisem i informacjami o kursie.

Kursy online składają się z filmów, quizów, materiałów tekstowych, a wybrane z nich także z treści interaktywnych. Kursy zostały przygotowane przez ekspertów oraz wykładowców z różnych uczelni.

Każdorazowo po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje zaświadczenie, które będzie można pobrać ze strony, a następnie je wydrukować. Uzyskanie zaświadczenia jest bezpłatne.